CESM - Totális Háború
Te mit tennél, ha tudnád, hogy vége a világnak? A Földet bibliai méretű éhínség tartja rettegésben. Milliárdok pusztultak már el s még mindig, naponta sok millióan vesznek oda. Egyetlen remény a Kepler nevű bolygó maradt, mely első ránézésre maga a paradicsom, ám egy másik civilizáció birtokolja s nem kér belőlünk. Ha szereted a baljós hangvételű, poszt-apokaliptikus légkörben játszódó military science-fiction témát, akkor itt a helyed. Sokan regisztráltak már. Légy te a következő! Facebook csoport elérhetőség: https://www.facebook.com/groups/cesmfrpg/?fref=ts
CESM - Totális Háború
Te mit tennél, ha tudnád, hogy vége a világnak? A Földet bibliai méretű éhínség tartja rettegésben. Milliárdok pusztultak már el s még mindig, naponta sok millióan vesznek oda. Egyetlen remény a Kepler nevű bolygó maradt, mely első ránézésre maga a paradicsom, ám egy másik civilizáció birtokolja s nem kér belőlünk. Ha szereted a baljós hangvételű, poszt-apokaliptikus légkörben játszódó military science-fiction témát, akkor itt a helyed. Sokan regisztráltak már. Légy te a következő! Facebook csoport elérhetőség: https://www.facebook.com/groups/cesmfrpg/?fref=ts
CESM - Totális Háború
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sok sci-fi szól a fajok békés együttéléséről. De nem ez! Ebben a világban az emberiség és a reptilián faj vívja végtelenbe nyúló brutális harcát a túlélésért! Facebook csoportunk: CESM-Totális Háború
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 KLUB SZOBA

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
RisingSun
Admin
RisingSun


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2016. Sep. 23.

KLUB SZOBA Empty
TémanyitásTárgy: KLUB SZOBA   KLUB SZOBA I_icon_minitimeSzer. Okt. 19, 2016 11:18 am

Ha valaki a könnyedebb szórakozást kedveli, itt talál póker asztalt, virtuális táncgépet, sakktáblát, minibárt és ehhez hasonlókat a feszültség levezetéséhez.
Vissza az elejére Go down
https://cesm.hungarianforum.com
SleepingMoon
Mesélő
SleepingMoon


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2016. Oct. 18.
Age : 37

KLUB SZOBA Empty
TémanyitásTárgy: Re: KLUB SZOBA   KLUB SZOBA I_icon_minitimePént. Nov. 04, 2016 8:33 am

Jean DeGroat a dohányzást tiltó táblácska ellenére egy utángyártott, de eredeti kubai szivart szívott a klubhelyiség tárgyalásra fenntartott exkluzív helyiségében. Lábát keresztbe téve ült a bőrhatású kanapén, előtte a dohányzóasztalon egy 2065-ös bourdoux-i pezsgő pihent egy jegesvödörben, mellette egy ezüsttálcán egy doboz szivar, két kristálypohár, amiket még a múlt évszázadban készítettek holland üvgeművesek, és a tálca legszélén egy üveg 2012-es Jameson ír whiskey. DeGroat nagykövet mindig is úgy érezte, hogy az emberiségért nap-mint-nap végzett munkájával kiérdemli az effajta fényűzést, és ez részben talán így is volt. Most elégedetten dőlt hátra a kanapén, és fejét enyhén hátrahajtva fújta ki a szivarfüstöt a páraelszívó felé. Méregdrága öltönye belső zsebében megzördült a telefonja. Jobbja tökéletesen manikűrözött ujjaival benyúlt érte, majd hanyagul a kijelzőre pillantott. ~ Francis Heavenwood… nocsak, úgy látom mégsem fenékig tejfel az élet itt a barlangkorban. ~ mosolyodott el politikustársa gyors válaszán. ~ De ezúttal félre kell tennem az ellenérzéseimet, mert valóban szükségünk lehet rá. A szentségit, ezen most az én karrierem is múlhat. ~ arcáról lassan olvadt le a palástolatlan önelégültség, és átadta a helyét a diplomatikus figyelemnek, melyet oly sokszor gyakorolt már a tükör előtt otthon. ~ Heavenwood jelenleg egy senki. Egy semmi. Tönkrement, nem maradt belőle csak egy marék szavazócédula. De ezt a munkát mégsem bízhatjuk akárkire… és hát… ha ezáltal visszanyerhet valamicskét önmagából, talán egy erős és gátlástalan szövetségesre is szert tehetünk. ~
Vissza az elejére Go down
Francis Heavenwood

Francis Heavenwood


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2016. Oct. 02.

KLUB SZOBA Empty
TémanyitásTárgy: Re: KLUB SZOBA   KLUB SZOBA I_icon_minitimePént. Nov. 04, 2016 10:51 am

Míg úton voltam a megbeszélt találka hely felé végig azon gondolkoztam mit akar tőlem DeGroat... Egyetlen magyarázat lehet erre, mely ügyről már érkeztek hírek korábban is, de nem gondoltam volna hogy engem keresnek meg. A Marson az utóbbi időben egyre jobban nőtt a feszültség és nagy eséllyel szükségük lehet valakire, de hogy miért pont rám? Amint átvágtam magam a katonai részlegeken és hallottam a hangosbemondók fülsüketítő hangját, mondanivalójukkal együtt, pofon egyszerű volt rájönnöm, hogy a katonai alakulatok mellé valamely semleges politikai képviseletre is igényt tarthat a Föld. Hát így kerültem én képbe... Kétségtelen, hogy számtalan potenciál rejlik ebben a lehetőségben, de nagyon könnyen még mélyebbre bukhatok, ha a helyzetet nem sikerül jól megoldani... Kicsit olyan dupla vagy semmi játék. Bár lassan már csak akkor kerülhettem volna mélyebbre, ha újra képviselőnek "fokoznak" le az amerikai Képviselőházba, hogy hallgathassam az unalmas felszólalásokat Kentucky képviselőitől, hogy micsoda spiritusz rejlik Kentucky állam lelkületéből a Bourbon Whiskyjükben... Ám mielőtt túl messzire mehettem volna gondolataim világában megérkeztem a megbeszélt találkozó helyre ahol már DeGroat várt rám, bár testtartása és maga a megszervezett találkozó hely berendezett kellékei enyhén szólva is dölyfösséget és egoizmust sugalltak, ettől függetlenül arcán nem látszott ez. Nem igazán tudhattam, hogy ez most vagy csak egy magára erőltetett komolyság, melyet gyakran szoktunk mi politikusok alkalmazni avagy tényleg olyan problémákról esik szó, melyek akár még magát DeGroat-ot is fenyegethetik avagy kényelmetlenül érinthetik...
Odaléptem gyorsan az asztalhoz majd mielőtt még leültem volna üdvözöltem:
"DeGroat, látom megoldotta magának a kényelmet! Üdvözlöm a Kepleren!" -enyhe kötelező protokolláris mosollyal az arcomon ki is nyújtottam felé kezemet-
Vissza az elejére Go down
SleepingMoon
Mesélő
SleepingMoon


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2016. Oct. 18.
Age : 37

KLUB SZOBA Empty
TémanyitásTárgy: Re: KLUB SZOBA   KLUB SZOBA I_icon_minitimePént. Nov. 04, 2016 9:34 pm

DeGroat elegáns mosollyal fogott kezet Heavenwooddal.
- Iszik velem egyet? - kérdezte, de a választ meg sem várva kitöltött négy cent whiskeyt egy pohárba, és Heavenwood elé tolta.
- Nyilván nem titok ön előtt, hogy a marsi szituáció miatt kívánjuk igénybe venni a képességeit. A feletteseim, vagyis a Föld országainak elnökei szükségesnek tartották, hogy biztonságos katonai helyzetet alakítsunk ki a marson, és emellett biztonságos politikai pozíciót is. Jelen helyzetben nem tudjuk megerősíteni egyik fél részéről sem a támadást, tehát a hivatalos álláspont szerint külső fenyegetésről van szó. Azonban figyelembe véve a fúróeladásokat, és az orosz érdekeltségű részvények folyamatos árcsökkenését ara a következtetésre jutottunk, hogy oroszország felszíni zsoldoscsapatokkal próbálja stabilizálni a helyzetét a marsi kitermelésben. Az elnök egyenlőre elzárkózott mindennemű tárgyalás, vagy konferencia elől, ami felettébb gyanús, míg Koreával többsoron tárgyalásokat folytattunk le, és sziklaszilárdan állíthatjuk, hogy nem ők állnak a szabotázsok, és partizánakciók mögött. - DeGroat lassan belekortyolt a whiskeyjébe, majd Heavenwood elé tolta a szivardobozkát, és maga is kivett egy újabb szálat. Meggyújtotta arany benzingyújtójával, majd pár füstkarika után folytatta.
- Tudom, hogy önnek ismeretlen a hadipolitika, de annyi itt a ködösítés, hogy képtelenség a színfalak mögé látni. Nem kell közvetlenül a helyszínre mennie, ha nem akar, de a marsi vezetőséggel folyamatos kapcsolatban kell lennie. És hogy miért beszélek úgy, mintha máris elvállalta volna? - kis hatásszünetet tartott. - Mert visszakaphatja a korábbi pozícióját a kongresszusban, sőt, ez egy remek ajánlólevél egy külügyminiszternek. - itt sandán Heavenwoodra pillantott.
- Első lépésként, amennyiben vállalja, próbálja meg felvenni a kapcsolatot az orosz irányítással. Szedjen ki belőlük amennyit csak nem szégyell. A különítményünk hamarosan megérkezik a marsra, onnantól további információkra számíthat. Mit mond? Itt akar a Kepleren vakációzni, míg el nem évülnek a vádak odaát, vagy inkább visszatérne a korábbi életéhez?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





KLUB SZOBA Empty
TémanyitásTárgy: Re: KLUB SZOBA   KLUB SZOBA I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
KLUB SZOBA
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
CESM - Totális Háború :: JÁTÉKTÉR :: KEPLER :: ALFA-BÁZIS :: PIHENŐ RÉSZLEG-
Ugrás: